Vítejte na stránkách Restaurantu Fregata, který se nachází v Pardubicích, ve Valčíkově ulici, čp. 326.

Tento podnik provozujeme od prosince 2015. Když k nám vstoupíte, rázem se budete cítit jako na palubě lodi. A právě námořnickému stylu se snažíme co nejvíce přiblížit. Proto u nás, kromě jiného, naleznete širokou nabídku celosvětových rumů.

Pro Váš komfort je k dispozici 150 míst ve dvou patrech. V přízemí můžete využít salónek pro cca 12 lidí a oddělené boxy k vašemu nerušenému soukromí. Zahrádka čítá cca 100 míst k sezení.

Připojení k Wi-Fi síti je u nás samozřejmostí.

V našem lokálu se dají uspořádat nejrůznější oslavy- svatby, narozeniny, rozlučky se svobodou, školení, pohřební hostiny atd. Snažíme se ve všem co nejvíce vyhovět a náš proškolený personál Vám bude v čemkoliv k dispozici.

Každý den u nás naleznete nabídku ze čtyř chodů obědového menu, o víkendech potom většinou pořádáme různé gastronomické akce. Jídla jsou vždy připravována s láskou, z čerstvých surovin.

Jednou za měsíc se naše paluba roztančí pod taktovkou nejrůznějších kapel a hudebních seskupení. Pro Vaše rezervace a dotazy prosím využívejte tel. čísla +420 774 285 785, nebo nám napište na Facebook „Restaurant Fregata“.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Team restaurantu FREGATA

pivovar_pernstejn_pardubice